Bardzo często decydując się na wyjazd czy to na wakacje, czy też krótki wypoczynek staramy się szukać noclegów, które łączą sobie takie elementy jak spokój, możliwość aktywnego spędzenia czasu, jak też pełna swoboda. Oczywiście, dodatkowo chcielibyśmy, aby obsługa takiego miejsca była dla nas przyjazna, miała podejście nakierowane na indywidualne traktowanie klienta, by taki wyjazd był w pełni dla nas udany. Właśnie te cechy charakteryzują Hotel Montis. Postanowiliśmy sprawdzić na własną rękę dlaczego warto skorzystać z oferty tego hotelu!

Do kogo jest kierowana oferta hotelu?

Można by było powiedzieć, że dla każdego. I choć jest to prawda, to jednak warto podkreślić, że oferta jest kierowana zarówno dla osób indywidualnych, które chcą wypocząć i spędzić czas w spokojnej i cichej okolicy w powiecie puławskim, ale również dla tych, które chcą zorganizować większy, rodzinny wypoczynek. Hotel Montis nie zamyka się również na pozostałych klientów, ponieważ można w niej zorganizować konferencje dzięki możliwości wynajmu sal, jak też większe wydarzenia towarzyskie jak przyjęcia o charakterze rodzinnym typu wesela, urodziny, jubileusze czy integracje firmowe.

Hotel Montis ze swojej strony oferuje najwyższe standardy obsługi, wysoce wykwalifikowanych pracowników, którzy przez cały pobyt służą swoją fachową pomocą. To co wyróżnia hotel, to czystość pokoi, bogata oferta dań w restauracji czy też wydzielona strefa SPA, w której można zadbać o swoje ciało i skórę oraz odpocząć po trudach podróży. Szczególnie jest to świetna oferta dla kobiet, które na co dzień nie mają okazji zatroszczyć się o swoje potrzeby, a dzięki zabiegom oraz masażom mogą w większym stopniu podkreślić swoje piękno.

Piękna okolica Nałęczowa i Kazimierza Dolnego

Hotel Montis charakteryzuje wyjątkowe położenie, ponieważ okolica Nałęczowa i Kazimierza Dolnego charakteryzuje się cichością oraz spokojem. Jest to doskonała odskocznia dla tych, którzy właśnie tego szukają, a na co dzień wręcz chcą uciec od miejskiego zgiełku. Tak położony hotel jest idealny dla rodzin z dziećmi, jak też młodych osób, które chcą spędzić swój czas wolny w aktywny sposób.

Na gości czekają takie atrakcje jak wiele zabytków, muzeów oraz liczne spływy kajakowe. Warto podkreślić, że to właśnie w Nałęczowie mieści się Muzeum Stefana Żeromskiego, jak też barokowy pałac Małachowskich. Ciekawostką jest fakt, że można przepłynąć się statkiem w Kazimierzu i zobaczyć po drodze stare kamieniołomy oraz Męćmierz. Dla starszych osób istotną informacją może być fakt, że w Nałęczowie jest uzdrowisko o profilu kardiologicznym będące jedynym miejscem tego typu.

Zapraszamy do Hotelu Mantis, aby przeżyć swój wypoczynek w wyjątkowy sposób i mieć wspomnienia na lata. Gwarantujemy, że obsługa hotelu maksymalnie ułatwi ci pobyt oraz zrobi wszystko, abyś był zadowolony z czasu spędzonego w okolicy Nałęczowa i Kazimierza Dolnego.